Спеціальна подія на Міжнародному кінофестивалі Молодість 28 серпня 2020 року. Прем’єра фільму у кінотеатрі Жовтень о 19 годині. Зустріч з Маестро Валентином Сільвестровим та режисером Сергієм Буковським. Повторний показ 29 серпня о 21:00 у кінотеатрі 42.

Оператори Сергій Михальчук, Роман Єленський

Режисер монтажу Олександр Сухов

Звук Ігор Барба, Борис Петер

Продюсер Геннадій Кофман

«МаГіКа Фільм»

«Якби мені було загадано назвати ім’я сучасного композитора, то першим я промовив би ім’я Сильвестрова. Валентин є, безумовно, найцікавішим композитором сучасності, навіть якщо більшість буде здатна збагнути це набагато пізніше»

(Арво Пярт, естонський композитор)

Документальний фільм-сповідь, фільм-спостереження  “В. Сильвестров” – не є послідовною біографічною розповіддю про видатного композитора сучасності. Звісно, автори згадають віхи його творчих “технік”.  Це і авангардизм шестидесятих, котрий ніяк не римувався з пануючим соцреалізмом… І постмодернізм, яким він захоплювався у 70-ті… І метафоричну музику… І його нинішні багателі та постлюдії, які зачаровують слухачів цілого світу…

“Найважливіше – ми воліли б збергти на плівці  атмосферу зустрічей і спілкування з Валентином Васильовичем, які він щедро подарував нашій знімальній групі. Не лише і не стільки словесну…” (реж. Сергій Буковський)